OFERTA BASENY

basen 1024x650 Grupa basenów

Baseny skimmerowe

Stosuję się do niewielkich prywatnych basenów, poprzez mniejsze koszty. Skimmer zwany inaczej „zbieraczem wody”. Jest to małe prostokątne urządzenie, które jest zamontowane w ścianie basenu. Ma za zadanie zbieranie wody z powierzchni basenu, która jest zasysana do pompy basenowej po czym tłoczona jest do filtra piaskowego. Przefiltrowana woda wraca do basenu dyszami napływowymi. Zamontowany koszyczek w skimmerze ma za zadanie zbieranie większych zanieczyszczeń. Dodatkowym atutem będzie zainstalowanie folii solarnej, która może zwiększyć temperaturę w basenie nawet o kilka stopni.

 

 

 

 

 

 

Baseny przelewowe

Baseny przelewowe częściej widywane są na pływalniach publicznych, gdzie można spotkać większą ilość ludzi. Baseny przelewowe mają zamontowaną tzw. kratkę na obrzeżach basenu do której wlewa się nadmiar wody do zbiornika, gdzie potem woda jest zasysana i filtrowana. Baseny przelewowe, które wykonujemy możemy dostosować do położenia, bez ograniczeń wymiarów i kształtów. Wykończone mozaiką szklaną lub płytkami staną się atrakcyjnym wyposażeniem ogrodu lub domu. Do tego typu basenów można także stosować folię solarną, która podgrzeje wodę o kilka stopni.

OTO KILKA NASZYCH REALIZACJI

 

Baseny drewniane

Baseny prostokątne, oktagonalne czy podłużne to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą w kreatywny i pomysłowy sposób wykończyć wygląd swojego ogrodu. Baseny te mogą być zainstalowane na powierzchni ziemi, jak i również zamontowane do połowy lub całkowicie w ziemi. Poprzez malowanie lub olejowanie drewna, można dopasować kolorystykę basenu do innych elementów ogrodu lub tarasu. Baseny te są dużo bardziej wytrzymałe na warunki atmosferyczne i są basenami całorocznymi. Jest to praktyczne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu z co rocznym montażem i demontażem basenu. Poprzez odpowiednie zaimpregnowanie drewna basen może służyć przez kilka lat.

Abatec_katalog_pdf

Doskonała forma relaksu, którą można połączyć z atrakcjami wodnymi przez co basen może zmienić się w idealne miejsce dla dzieci i całych rodzin oraz miejsce do zdrowej hydroterapii.

 

MOZAIKA EZARRI

Ezarri-katalog-Fosfo

Katalog-Ezarri-baseny

Katalog-Ezarri-Deco

Katalog-Ezarri-Zen

KIatalog-Ezarri-ich-największe projekty