Firma Asmar

Firma ASMAR istnieje na rynku od 1992 roku. Początkowo zajmowaliśmy się wykonywaniem łazienek, schodów i tarasów. Cały czas obserwujemy nowości na rynku i podążamy za trendami, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i wykonywaniem basenów, saun, łaźni parowych, wanien spa, prywatnych i publicznych stref Spa & Wellness.

Do wykonywania prac wykorzystujemy materiały budowlane od najlepszych i renomowanych producentów na rynku. Ponadto prowadzimy sklep, w który znajduje się
asortyment związany z tematyką Spa & Wellness. Zaproponować możemy m.in. szeroką ofertę zapachów do saun, jak i akcesoriów związanych saunowaniem, jak i chemię i akcesoria basenowe. Nasi profesjonaliści z przyjemnością doradzą w wyborze odpowiednich produktów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


asmar andrychów
saunypx
sauny ogrodowepx

W naszej ofercie:

Sauna fińska

Wykonujemy na zamówienie sauny suche i mokre z najwyższej jakości materiałów. Wykorzystujemy materiały najlepiej przystosowane do swojej roli. Używamy m. in. modrzewia syberyjskiego, świerka skandynawskiego, cedru kanadyjskiego, osiki czy abachi. Nasza technologia budowy saun zapewnia wysoce wydajną izolację od czynników zewnętrznych, niskie straty ciepła i wieloletnią trwałość.

Łaźnia parowa

Wykonujemy również łaźnie parowe przede wszystkim w kompleksach Spa & Wellness. Piękne wykończenie pomieszczeń łaźni parowej mozaiką, zapewnia nie tylko relaks, ale również niezapomniane doznania estetyczne.

Sauna infrared

Sauny infrared, czyli sauny na podczerwień swoje lecznicze i relaksacyjne właściwości zawdzięczają promiennikom podczerwieni. Promieniowanie podczerwone wnika głęboko w skórę. Regularne pobyty w saunach infrared pozwalają pozbyć się uciążliwych bólów mięśni i stawów.

Sauna ogrodowa

Wykonujemy sauny nie tylko wewnętrzne, ale także, podobne rozwiązania do twojego ogrodu. Dzięki technologi wykonania naszych saun ogrodowych mają one niskie utraty ciepła, dzięki czemu są wydajne energetycznie nawet w niesprzyjających warunkach. Wysoka klasa materiałów zapewnia wieloletnią trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.

Grota solna

Jednym z rozwiązań zyskujących w ostatnich czasach na popularności są groty solne, zapewniające specjalny mikroklimat. Wypełnione minerałami powietrze pozytywnie wpływa na układ oddechowy. Wykonujemy pomieszczenia m. in. z cegły solnej himalajskiej.

Basen

Oferujemy usługi wykonania basenów murowanych, poliestrowych i w innych technologiach. Zajmujemy się zarówno budową basenów ogrodowych w ziemi i naziemnych, jak i budową basenów na pływalniach, aquaparkach, hotelach i innych obiektach wypoczynkowych. 

Na życzenie klienta wykonujemy każdy inny rodzaj sauny, basenu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również akcesoria i chemię basenową, akcesoria do sauny, zapachy do aromaterapii, wanny SPA i balie ogrodowe. Odwiedź nasz sklep internetowy lub skontaktuj się z nami!