Projekt sauny od firmy Asmar

Profesjonaliści w firmie Asmar wykonają specjalnie dla Ciebie projekt twojej wymarzonej sauny w formie modelu 3D. Sauny wykonywane przez naszą firmę zawsze poprzedzamy kompleksowym projektem 3D dzięki czemu możemy zapewnić indywidualne rozwiązania, dopasowane do Państwa wymagań i możliwości. Współpracujemy z najlepszymi architektami, którzy mają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu saun fińskich, łaźni parowych czy sauny infrared. Z nami stworzysz wyjątkowe miejsce relaksu oraz odpoczynku.

Projekt basenu

Projektujemy baseny prywatne oraz kompleksy basenowe, pływalnie i aquaparki, obiekty SPA & Wellness. Dogłębne wizualizacje pozwalają na zaplanowanie najmniejszych szczegółów jeszcze przed budową.

Inne projekty

Wykonujemy również projekty grot solnych, do których budowy wykorzystujemy naturalne materiały takie jak sól himalajska, sól z morza martwego, sól kamienna biała i różowa, kamień i drewno. W wyniku naturalnych właściwości soli i urządzeń inhalacyjnych tworzymy niepowtarzalny klimat wprost z wybrzeża morskiego. Niezwykła dbałość o konstrukcję pozwala zachować temperaturę, wilgotność i obecność biopierwiastków. Groty solne cieszą się dużą popularnością wśród naszych Klientów.

Poniżej znajdziecie Państwo kilka ujęć z naszych projektów 3D. Zapraszamy do kontaktu przez formularz obok, e-mail lub kontakt telefoniczny.


Skontaktuj się w sprawie projektu

Wizualizacje 3D: