fbpx

Wanny SPA w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdują się wanny SPA, czołowych producentów wanien z hydromasażem, które wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Wanny z naszej oferty łączą w sobie wysoką jakość wykonania, wykończenie, które z pewnością, sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie lub wewnątrz domu, jak również niezwykły komfort i łatwość użytkowania.   

Nasze wanny posiadają wykonane w innowacyjnych technologiach, których rozmieszczenie zapewnia masaż najważniejszych punktów na ciele. Zapewniamy zarówno dostawę jak i montaż naszych produktów, ale również indywidualne szkolenia z obsługi i poprawnego użytkowania wanien SPA. 

Korzystanie z wanien ma zbawienny wpływ na większość układów ciała, między innymi układ krążenia czy nerwowy, ale przede wszystkim zapewniają relaks w domowym zaciszu lub podczas przyjęć, gdyż nasze wanny pozwolą na jednoczesne użytkowanie nawet przez 9 użytkowników.

Nasza firma doskonale zna każdy element wanien, które sprzedajemy, dzięki czemu bez problemu przeprowadzamy prace serwisowe i udzielamy porad z zakresu ich użytkowania.

Wiele wanien posiada zintegrowany system aromaterapii dzięki czemu można się relaksować będąc otoczonym ulubionym zapachem. W naszej ofercie znajdą państwo specjalistyczne koncentraty zapachowe, które zapewnią Państwu niezapomniane doznania.

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy, telefonicznie lub na nasz adres e-mail.

Sprawdź artykuł o wannach spa: https://www.asmar.info.pl/wanny-spa-najwazniejsze-informacje/


wanna spa led