Wybrane modele wanien SPA

wanna spa wellis pluto

Wanna SPA Pluto

Wanna SPA Pluto zapewnia wystarczająco dużo miejsca nawet dla 5 osób, a mimo to wygodnie mieści się nawet w małych pomieszczeniach. Posiada dwie leżanki z umieszczonym pomiędzy i trzy siedziska

Wymiary: 2000 × 2000 × 890 mm

Pompy: 1 × 3 HP 2-biegowa

Audio: AquaSoul 2.0

Cena: 29 500 zł

jacuzzi ogrodowe andrychów

Wanna SPA Palermo

Palermo posiada dysze masujące szyję, ramiona, talię i biodra w głównym siedzeniu, które mają pozytywny wpływ na krążenie krwi w tych obszarach. Jeden fotel kapitański i dwa zwykłe fotele, wodospad świetlny, dwie dysze fontannowe, terapia aromatyczna i system 2.1 Hi- Fi jest częścią standardowego wyposażenia

Wymiary: 2180 mm x 2180 mm x 900 mm

Pompy: 2 × 3 HP 1-biegowa, pompa obiegowa 250W

Audio: AquaSoul 2.1

Cena: 39 500 zł

jacuzzi ogrodowe kraków

Wanna SPA Saturn

Wanna z hydromasażem Saturn jest wynikiem starannego projektowania, posiada 2 leżanki i 3 wygodne siedzenia. Gdy raz się wślizgniesz, nigdy nie będziesz chciał wyjść. Obie leżanki oferują pełny masaż dla stóp i łydek.

Wymiary: 2300 mm × 2300 mm × 880 mm

Pompy: 1 × 2 HP 1-biegowa, 1 × 2 HP 2-biegowa

Audio: AquaSoul 2.0

Cena: 34 500 zł

wanna z hydromasażem bielsko biała

Wanna SPA Everest

Everest jest dumą marki Wellis, nasz najbardziej udany produkt w segmencie premium. Została wyposażona w aż 5 pomp i aż 88 dysz, dzięki czemu zapewnia niezapomniany masaż i relaks:

Wymiary: 2360 mm x 2360 mm x 950 mm

Pompy: 2 × 3 HP 2-biegowa, 2 × 2 HP 1-biegowa, pompa obiegowa 250W

Audio: AquaSoul 4.1

Cena: 84 000 zł

Sprawdź więcej modeli

Sterling Silver

wanny spa kraków

OBUDOWA SZARA

OBUDOWA CZARNA

OBUDOWA BRĄZOWA

Alba Pearl White

wanny spa andrychów

OBUDOWA SZARA

OBUDOWA CZARNA

OBUDOWA BRĄZOWA

Midnight Canyon

wanny spa kraków

OBUDOWA SZARA

OBUDOWA CZARNA

OBUDOWA BRĄZOWA

Tuscan Sun

wanny spa bielsko biała

OBUDOWA SZARA

OBUDOWA CZARNA

OBUDOWA BRĄZOWA

Dlaczego warto wybrać wanny spa Wellis?

Wellis jest szybko rozwijającą się firmą, z siedzibą i dwoma fabrykami w Europie! Po za wannami Wellis na rynku dostępne są praktycznie wyłącznie wanny spa pochodzące ze Stanów Zjednoczonych i Chin. Polityka firmy sprawia, że wanny z hydromasażem Wellis są zawsze dostępne, dzięki czemu czas oczekiwania na dostawę wanny jest relatywnie krótki! Dodatkowo, eksperci Wellis, kładą bardzo duży nacisk na wysoką wydajność energetyczną.

Dzięki temu nie tylko oszczędzamy ale również dbamy o środowisko. Producent wanien spa Wellis oferuje ekskluzywny design, niezapomniany masaż i zasłużony relaks w domu. Jakość oferowanych produktów nie odstaje od dostępnych na rynku rozwiązań, a bardzo często przewyższa pod względem jakości, ergonomiczności i ekonomiczności, jednocześnie zachowując znacznie niższą cenę w porównaniu do podobnych modeli.

Nasza oferta wanien SPA

  W naszej ofercie znajdują się wanny SPA, czołowych producentów wanien z hydromasażem, które wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Każda wanna spa w naszej ofercie łączy w sobie wysoką jakość wykonania, wykończenie, które z pewnością, sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie lub wewnątrz domu, jak również niezwykły komfort i łatwość użytkowania.   

  Nasze wanny posiadają wykonane w innowacyjnych technologiach, których rozmieszczenie zapewnia masaż najważniejszych punktów na ciele. Zapewniamy zarówno dostawę jak i montaż naszych produktów, ale również indywidualne szkolenia z obsługi i poprawnego użytkowania wanien SPA. Korzystanie z wanien ma zbawienny wpływ na większość układów ciała, między innymi układ krążenia czy nerwowy, ale przede wszystkim zapewniają relaks w domowym zaciszu lub podczas przyjęć, gdyż nasze wanny pozwolą na jednoczesne użytkowanie nawet przez 9 użytkowników.

  Nasza firma doskonale zna każdy element wanien, które sprzedajemy, dzięki czemu bez problemu przeprowadzamy prace serwisowe i udzielamy porad z zakresu ich użytkowania. Wiele wanien posiada zintegrowany system aromaterapii dzięki czemu można się relaksować będąc otoczonym ulubionym zapachem. W naszej ofercie znajdą państwo specjalistyczne koncentraty zapachowe, które zapewnią Państwu niezapomniane doznania.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na nasz adres e-mail.


Sprawdź artykuł na naszym blogu:  https://www.asmar.info.pl/wanny-spa-najwazniejsze-informacje/

80 powodów dla których warto mieć wannę spa: https://www.asmar.info.pl/wanny-z-hydromasazem-80-powodow/