sauna kwa Sauny w naszej ofercie

Przez pierwsze lata nasza firma zajmowała się wyłącznie wykonywaniem łazienek, kuchni, tarasów, itp. Z czasem poszerzyliśmy nasze działania o inne usługi. Obecnie możemy zaproponować Ci projektowanie sauny oraz profesjonalne wykonanie takich obiektów.

Sauny z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Są obecne nie tylko w miejscach publicznych, ale pojawiają się również w domach prywatnych.

Sauny, które możemy zaproponować, są wykonywane z najlepszych na rynku materiałów. Materiały, z jakich korzystamy do budowy, to: cedr kanadyjski, jodła kanadyjska, osika, sosna daglezja, świerk skandynawski, modrzew syberyjski, sapeli, abachi oraz kamień naturalny. Projekty 3D pozwalają nam zaprezentować Ci planowany design sauny i są wykonywane przez profesjonalnych i zaufanych projektantów.

Nasze realizacje

  • Sauny suche – temperatura, która panuje w saunie tego typu wynosi 100° C, a wilgotność utrzymuje się na poziomie 15%. Doskonała forma relaksu i świetny sposób na oczyszczenie organizmu z zróżnicowanych toksyn. Idealnie wpływa na samopoczucie oraz działa korzystnie na obniżenie poziomu Ponadto sauny suchesą doskonałym lekiem na choroby kardiologiczne.

 

  • Sauny mokre – klimat panujący w tego typu saunach jest uzyskiwany dzięki temperaturze 70° C i 50% wilgotności. Taka sauna jest idealna na seanse aromatyczne. Z wykorzystaniem ziół oraz koncentratów zapachowych sauna wypełnia się przyjemnym aromatem pozytywnie wpływającym na nasz organizm. Inhalacje z ziół oraz kwiatów korzystnie wpływają na układ oddechowy.

 

  • Kabiny na podczerwień – w tych saunach panuje stosunkowo niska temperatura powietrza (60° C), i stosuje się promienniki podczerwieni. Promieniowanie przenika przez skórę do głębokości ponad 5 mm. Działa korzystnie na ukrwienie skóry oraz nagrzewa mięśnie i stawy, co wspomaga leczenie schorzeń reumatoidalnych. Sprawia, że skóra staję się jędrna i gładka oraz redukuje cellulit.

 

  • Łaźnie parowe – w łaźniach parowych występuje najwyższa, 100%, wilgotność, a temperatura sięga 60° C. Zwalcza niedoskonałości skóry, niweluje stres oraz poprawia samopoczucie. Doskonały środek na problemy ze snem, poprzez swoje właściwości wycisza oraz uspokaja. Poprzez niską temperaturę, świetnie nadaje się dla osób, które nie lubią warunków termicznych, jakie występują w innych saunach.

 

  • Groty solne – nowa i oryginalna metoda działań leczniczych i rekreacyjnych.  Naturalna sól lecznicza wpływa na samopoczucie i działa odprężająco. Pierwiastki utrzymujące się w powietrzu w grocie solnej wzmacniają odporność i wzmacniają siły witalne.

 

  • Sauny ogrodowe – wykonywane w różnych kształtach i wielkościach to ciekawe miejsce na spędzanie czasu z rodziną lub znajomymi oraz kreatywny pomysł na wyposażenie domowego

 

 

Wykonujemy także każdy inny rodzaj sauny na życzenie Klienta.

Każdemu Klientowi pomagamy w wyborze sauny, jej wyglądzie oraz udzielamy wskazówek dotyczących spraw technicznych jak i użytkowych.

Zapraszamy do naszego sklepu, by zapoznać się z szerszą ofertą.