sauna kwa Grupa saunPrzez pierwsze lata, nasza firma zajmowała się wyłącznie wykonywaniem łazienek, kuchni, tarasów, itp. Z czasem poszerzyliśmy nasze działania do projektowania i wykonywania saun. Sauny co roku cieszą się coraz większą popularnością. Są nie tylko aktywne w miejscach publicznych, ale także coraz częściej pojawiają się w domach prywatnych.

Sauny, które możemy zaproponować naszym klientom, są wykonywane z najlepszych na rynku materiałów. Materiały z jakich korzystamy do budowy saun to cedr kanadyjski, jodła kanadyjska, osika, sosna daglezja, świerk skandynawski, modrzew syberyjski, sapeli, abachi oraz kamień naturalny. Projekty 3D, które pozwalają nam przekazać początkowy wygląd sauny Klienta, są wykonywane przez profesjonalnych i zaufanych projektantów.

 

 

 

W naszej ofercie możemy Państwu zaproponować:

Sauny Suche 

Temperatura która panuje w tej saunie to 100°C, a wilgotność utrzymuje się w 15%. Doskonała forma relaksu i świetny sposób na oczyszczenie organizmu z zróżnicowanych toksyn. Idealnie wpływa na nasze samopoczucie oraz działa korzystnie na obniżenie nagromadzonego w nas stresu. Ponadto sauny suche  są doskonałym lekiem na choroby kardiologiczne.

 

Sauny Mokre 

Klimat panujący w tego typu saunach składa się z temperatury 70°C i 50% wilgotności. Idealna na seanse aromatyczne. Z wykorzystaniem ziół oraz koncentratów zapachowych, sauna wypełnia się przyjemnym zapachem pozytywnie wpływającym na nasz organizm. Inhalacje z ziół oraz kwiatów korzystnie wpływają na układ oddechowy.

 

Kabiny na podczerwień (Sauny Infrared) 

W tych saunach panuje niska temperatura powietrza (60°C), gdzie stosuje się promienniki podczerwieni. Promieniowanie przenika przez skórę do głębokości ponad 5mm. Działa korzystnie na ukrwienie skóry oraz nagrzewa mięśnie i stawy, które wspomaga leczenie schorzeń reumatoidalnych. Sprawia, że skóra staję się jędrna i gładka oraz redukuje cellulit.

 

Łaźnie Parowe 

W łaźniach parowych występuje najwyższa 100% wilgotność a temperatura sięga 60°C. Zwalcza niedoskonałości skóry, niweluje stres oraz poprawia samopoczucie. Doskonały środek na problemy ze snem, poprzez swoje właściwości wycisza oraz uspokaja. Poprzez niską temperaturę, świetnie nadaje się dla osób, które nie lubią wysokich temperatur, jakie występują w innych saunach.

 

Groty Solne 

Nowa i oryginalna metoda do działań leczniczych i rekreacyjnych.  Naturalna sól lecznicza wpływa na samopoczucie i działa odprężająco. Pierwiastki utrzymujące się w powietrzu w grocie solnej wzmacniają odporność i wzmacniają siły witalne.

 

Sauny ogrodowe 

wykonywane w różnych kształtach i wielkościach to ciekawy sposób na spędzanie czasu z rodziną lub znajomymi oraz kreatywny pomysł na wykończenie swojego ogrodu.

 

 

Wykonujemy także każdy inny rodzaj sauny na życzenie Klienta.

Każdemu Klientowi pomagamy w wyborze sauny, jej wyglądzie oraz udzielamy wskazówek dotyczących spraw technicznych jak i użytkowych.

Zapraszamy do naszego sklepu, by zapoznać się z szerszą ofertą.