fbpx

Sauna ogrodowa

Sauny ogrodowe od firmy Asmar to idealne rozwiązanie dla Ciebie jeżeli nie masz wystarczająco miejsca w domu, które możesz przeznaczyć na saunę lub się do tego celu nadaje. Przemyślane i solidne wykonanie saun zewnętrznych gwarantuje wysoką jakość wykonania oraz doświadczenia użytkownika sauny na najwyższym poziomie.

Na zamówienie wykonujemy sauny zarówno z piecami elektrycznymi, jak i tradycyjnymi piecami opalanymi drewnem. Nasze wykonania są jednymi z nielicznych dostępnych na rynku, które stawiają na zaawansowany system izolacji termicznej.

Dzięki podwójnym ścianom wypełnionym warstwą izolacyjną, doskonale trzymają ciepło, dzięki czemu moc pieca może być adekwatna do kubatury sauny, przez co oszczędzamy nie tylko na piecu ale również na rachunkach!

W porównaniu do popularnych saun beczek (wykonywanych najczęściej ze świerka), nasze rozwiązanie prezentują się nie tylko wydajniej, ale również są dużo wygodniejsze i przyjemniejsze w użytkowaniu. W przypadku saun zewnętrznych bez warstwy izolacyjnej bardzo ciężko jest nagrzać w niskich (nie wspominając ujemnych) temperaturach.