Asmar – producent saun ogrodowych

Sauny ogrodowe od firmy Asmar to idealne rozwiązanie dla Ciebie jeżeli nie masz wystarczająco miejsca w domu, które możesz przeznaczyć na saunę lub się do tego celu nadaje. Przemyślane i solidne wykonanie saun zewnętrznych ogrodowych gwarantuje wysoką jakość wykonania oraz doświadczenia użytkownika sauny na najwyższym poziomie. Dzięki podwójnym ścianom wypełnionym warstwą izolacyjną, doskonale trzymają ciepło, dzięki czemu moc pieca może być adekwatna do kubatury sauny, przez co oszczędzamy nie tylko na piecu ale również na rachunkach! W porównaniu do popularnych saun beczek, nasze rozwiązanie prezentują się nie tylko wydajniej, ale również są dużo wygodniejsze i przyjemniejsze w użytkowaniu. W przypadku saun zewnętrznych które nie posiadają warstwy izolacyjnej, bardzo ciężko jest je nagrzać, szczególnie w niskich temperaturach. 

Wyposażenie saun zewnętrznych ogrodowych

Sauny ogrodowe mogą być naprawdę dobrze wyposażone, zapewniając  poczucie ekskluzywności. Sauna ogrodowa z prysznicem zamontowanym w osobnym pomieszczeniu lub na zewnątrz sauny to idealne miejsce do schłodzenia się podczas sesji saunowania. Dodatkowo możliwe jest wykonanie specjalnego pomieszczenia przeznaczonego do wypoczynku. Dzięki temu, że sauny mogą być wykonane na wymiar na specjalne życzenie klienta można w niej uwzględnić wiele dodatkowych opcji i akcesoriów.

Sauna ogrodowa opalana drewnem lub piecem elektrycznym

Na zamówienie wykonamy saunę zarówno z piecem elektrycznym, jak i tradycyjną saunę z piecem opalanym drewnem. Nasze wykonania są jednymi z nielicznych dostępnych na rynku, które stawiają na zaawansowany system izolacji termicznej. Sauna opalana drewnem wytwarza dużą ilość energii cieplnej i brak izolacji od warunków atmosferycznych nie jest tak odczuwalny, natomiast przy piecu elektrycznym utrata ciepła jest bardzo zauważalna. Najczęściej sauny ogrodowe opalane drewnem wykonujemy na specjalne życzenie Zamawiającego lub w przypadku gdy nie ma możliwości wykonania odpowiedniego przyłącza elektrycznego

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

W celu omówienia szczegółów, ceny zamówienia, terminu realizacji, czy stworzenia projektu z wizualizacją 3D, skontaktuj się z nami. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe i wytłumaczymy wszystkie kwestie związane z budową, dostawą i montażem sauny ogrodowej.

Adres email Salon Asmar: sklep@asmar.info.pl

Nr telefonu Salon Asmar: +48 606 111 240